Завршна свечаност поводом краја школске године

Данас је био последњи дан наставе ове школске године. Ученици наше  школе 6. јуна су у Центру за културу одржали завршну свечаност. Том приликом, како је рекла директорка школе Весна Јотић, испратили смо у свет одраслих још једну генерацију ученика наше школе и завршили, у сваком погледу, изузетно успешну школску годину.  Потом су награђени бројни ученици за освојено једно од прва три места на такмичењима вишег ранга од школског такмичења из наставног предмета, спортисти, одликаши осмог разреда и носиоци диплома, а најбољи међу најбољима, лауреат признања „Ђак генерације“ је Благоје Лакићевић.

Радости и ведрини овој свечаности допринели су и ученици млађих разреда, из матичне школе и одељења у Малом Баваништу, лепршавом представом која нас је водила кроз чаробни свет дечјег виђења екологије, одушевивши родитеље, рођаке и пријатеље школе. Део атмосфере можете погледати на каналу РТВ Змај Ковин.

Д. К.

Трг Жарка Зрењанина 9,