Тријумф наших шахиста

У уторак, 6. марта, у фискултурној сали наше школе одржано је општинско такмичење ученика основних и средњих школа са територије ковинске општине. За основце, надметање је било квалификационо за окружно такмичење које ће се одржати у Вршцу трећег викенда марта, у оквиру школског циклуса такмичења. Организатор је био Спортски савез општине Ковин који је изразио велику захвалност и све похвале нашој школи као домаћину, на челу са директорком Весном Јотић, наставником Иваном Лукићем и осталим особљем ангажованом за подршку и уложени велики напор да угости такмичаре из пет основних школа и једне од две средње школе. Како кажу, успели смо да створимо оптималне услове за дружење и такмичење тако да су сви учесници понели лепе утиске. Стручну подршку пружио је Шах клуб „Раднички“ Ковин.

Резултати наших такмичара су следећи:

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ ИЗБОРИЛИ УЧЕШЋЕ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ У ВРШЦУ 2018:

Први разред - дечаци

1-2 место: Душан Поповић и Вук Славковић