Заборављене игре и вештине у Плочици

У суботу, 14. септембра, у школском дворишту плочичке ОШ “Ђура Филиовић” одржана је манифестација такмичења у Заборављеним играма и вештинама. Као и од сада, и ове године међу учесницима били су и наши ученици.

За остварене резултате на такмичењима у различитим вештинама победници су освојили дипломе, медаље, мајице, чоколаде, а сви гости су за сеćање на овај дан понели и лепе успомене.

Резултати наших ученицка су:

• у дисциплини гађање праћком Елена Илилић VII-2, освојила је прво место, а њена другарица из одељења Андријана Макарић треће место
  • у дисциплини бацање новчића на црту наши такмичари били су најуспешнији: Никола Челпер из VII-2 освојио је прво место, Анђела Марковић из истог одељења освојила је треће место, док је Андријана Макарић освојила друго место.

Све похвале за организаторе такмичења, честитке ученицима и наставнику наше школе Ивану Лукићу.

Д.К.