Општинско такмичење у кошарци - „Змајевци“ прваци

Дана 29.10.2019. мушка екипа наше школе у саставу: Лакићевић Алекса, Милутинов Матеја, Раниславић Милош, Васић Вељко, Филиповић Милорад, Лукић Андреј, Врба Марко, Главонић Душан и Поповић Милош убедљиво су били најбољи и освојили прво место на Општинском такмичењу у кошарци. Екипа се пласирала на Окружно такмичење које ће бити одржано 6.11.2019. Панчеву.

Женска екипа у саставу: Марковић Анђела, Макарић Андријана, Илић Елена, Балаж Душанка, Радмановић Тара и Сабо Теодора освојиле су друго место.

Дана 30.10.2019. одржано је такмичење у баскету 3 на 3. Наша мушка екипа поново је била најбоља и то у саставу: Лакићевић Алекса, Милутинов Матеја и Раниславић Милош.

Све похвале за све наше екипе које су се истакле максималним залагањем на терену, фер и коректној игри. Победници су добили медаље и пехаре за школу. Ово је уједно ШЕСТИ освојени пехар, 4 златна и 2 сребрна, у овој школској години.

Похвала и за Спортски савез општине Ковин на доброј организацији такмичења.