Otvoreno juniorsko prvenstvo Kruševca u badmintonu

U organizaciji Badminton kluba „Zmajevi“ iz Kruševca i Badminton saveza Srbije, pod pokroviteljstvom Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije, uz podršku grada Kruševca, u subotu 10. decembra u gradskoj dvorani je održano tradicionalno "Otvoreno juniorsko prvenstvo Kruševca u badmintonu“ za igrače do 11, 13, 15 i 17 godina".

Na turniru je učestvovalo preko 70 takmičara iz osam badminton centara: BK "Beograd", BK "Clear" – Beograd, BK "Ravens KG" Kragujevac, BK "Novi Sad", BK "Heliantus" Novi Sad, BK "Zmajevi" Kruševac, BK "Dinamo " Pančevo i osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" Kovin.

„Zmajevci“ su postigli izvanredne rezultate: u kategoriji do 13 godina za dečake Kristijan Bela, učenik VI razreda, osvojio je prvo mesto, u kategoriji do 15 godina za devojčice Tamara Jovanović, učenica VII razreda osvojila je drugo mesto, dok je u kategoriji do 13 godina za devojčice Marija Vrba, učenica petog razreda osvojila četvro mesto. Čestitke našim takmičarima i njihovom nastavniku i treneru Ivanu Lukiću.