JOŠ JEDAN USPEŠNI VIKEND

I kraj prethodne nedelje bio je ispunjen uspesima „Zmajevaca“. U petak, 30. marta održana je zonska smotra recitatora na kojoj su se Jelena Milenković, učenica I-1 i Jelena Tasić, učenica IV-2 plasirale na pokrajinsku smotru koja će se održati u Sečnju 20. aprila.

Sutradan, u subotu, u Vršcu su na okružnom takmičenju iz srpskog jezika Milica Stanković, učenica V-1, Jovana Zafirović, učenica VI-2 i Ana Repajić, učenica VIII-2 osvojile druga mesta, dok je Jelena Milanovič, učenica VIII-1 osvojila IV mesto.

Nedelja je bio sportski dan, ali i više od toga pošto je kovinskoj gradskoj hali sportova održan Juniorski turnir u badmintonu, čiji je domaćin bila „Zmajeva“ škola. U kategoriji devojčica do 15 godina Marija Vrba osvojila je treće mesto, a Milica Stanković četvrto. U kategoriji devojčica do 15 godina Tamara Jovanović osvojila je drugo mesto, a Maša Mađarov četvrto, dok je u istoj uzrastnoj grupi, samo u kategoriji dečaka, Kristijan Bela osvojio četvrto mesto.