Ponovo u klupama

Nakon brezbrižno provedenih božićnih i novogodišnjih prazničnih dana, neki učenici naše škole od danas su ponovo u klupama. Iako je do početka drugog polugodišta ostala još ova sedmica, mnogi su se vratili u svoje učionice i škola je oživela. U toku je dopunska nastava za učenike iz onih predmeta koje su slabije savladali u prvom polugodištu. Istovremeno i za darovite đake, kojima je redovno gradivo malo, je to prilika da kroz dodatni rad sa svojim nastavnicima izvežbaju zadatke, detaljnije prouče neke teme ili urade sportski trening. U dobro zagrejanim, uredjenim učionicama i sa nastavnicima koji mogu da im posvete svu pažnju, malim Zmajevcima poslednja nedelja raspusta proći će veoma brzo.

D. K.