У Недељи дигиталних вештина

“Недеља дигиталних вештина” је годишња европска дигитална кампања која укључује и охрабрује људе да користе нове технологије и интернет уз помоћ вештина које им пружају приступ многобројним могућностима онлајн света, са жељом да нагласи важност поседовања адекватних компетенција за коришћење садржаја доступних на интернету као и вештине владања дигиталним технологијама уопште. И ове године ученици наше школе учестовали су у кампањи од 19. до 25. марта са циљем да кроз програм “Паметан као пчелица” стекну и унапреде своје е-вештине које ће им омогућити да искористе добробити дигиталних технологија, започну своје сурфовање интернет пространством чинећи то на безбедан начин, да раде, да се забављају, уче и комуницирају онлајн.

Certificate Pametan

Д.К.