Изложба кућних љубимаца

Поводом Дечије недеље организована је изложба кућних љубимаца 6. октобра, у школском дворишту.  Ученици, власници љубимаца, представили су кућног љубимца. Имали смо прилику да упознамо мачке, зеке, једног канаринца и највише паса. Комисији је било врло тешко да издвоји љубимце који ће кући понети припремљене укусне награде.

Прву награду у најбројнијој категорији добио је вучјак Бак кога је Филип Гуга, ученик петог разреда, довео на изложбу, уз потребне мере заштите,  водећи рачуна о безбедности других ученика и животиња.

Обрадовао нас је коментар Драгане Стојиљковић која је рекла да је одустала да донесе пиле зато што је мало и што би га то угрозило, а и брига Уроша Поповића о јазавичару Барнију, љубимцу његовог друга Алексе Станића.

Сви ученици, учесници изложбе, примиће захвалнице за учешће и брижан однос према животињама.