Општинско такмичење "Мале олимпијске игре"

У  среду, 17. 4. 2024. године у хали Основне школе „Ђура Јакшић“ у Ковину, у организацији Спортског савеза Ковин, одржане су Мале олимпијске игре на општинском нивоу за ученике првог, другог и трећег разреда. Такмичења малишана првог, другог и трећег разреда основне школе одвијала су се на три полигона. Уз подршку другара и родитеља са трибина, Змајчићи су брзо и лако савладали препреке на полигонима спретности и свестраности и остварили одличне резултате. Мешовита екипа првог разреда такмичила се на „Забавном полигону” и освојила ДРУГО место. На  „Полигону спретности“ такмичили су се ученици другог разреда, освојили ПРВО место и пласман  на окружно такмичење, а на  „Полигону свестраности” огледале су се екипе девојчица и дечака посебно. У конкуренцији трећих разреда -дечаци  су освојили ТРЕЋЕ место, док је екипа девојчица заузела ЧЕТВРТО место.

Честитке свим ученицима на оствареним резултатима, показаном високом нивоу спретности и спортском дружењу, као и њиховим наставницима!