POČINJE ZMAJEVA NEDELJA


Nedelja pred prolećni raspust u našoj školi biće praznična. Njome će, na već ustaljen, ali iznova originalan način, biti obeležen Dan škole - mnogobrojnim aktivnostima u svim razredima, učenici će proslaviti 107. godišnjicu uspešnog rada.

Biće tu od svega za svakog, pomenimo samo po nešto: već tradicionalni „večiti derbi“ malih fudbalera, ove godine sa ekipom škole „Desanka Maksimović“, atletsko nadmetanje u trčanju na 30 metara za titulu najbržeg Zmajevca, maskrembal sa defileom, izložba kućnih ljubimaca, a u četvrtak u Domu kulture izložba likovnih radova i velika pozorišna predstava i još mnogo, mnogo toga što će vas obradovati i iznenaditi.

Zato pozivamo učenike, sadašnje i one koji su to nekada bili, a ostali Zmajevci u srcu, roditelje, sugradjane i prijatelje naše škole da nam se pridruže u ovoj predprazničnoj nedelji da zajedno proslavimo praznik naše i vaše kuće - Dan škole otvorenog srca.

Dobro nam došli!

D.K.

D.K.


Најновије вести

Copyright © 2008. Основна школа „Јован Јовановић Змај" Ковин
Веб дизајн/Веб админ: Саша Петровић

Уредник: Дејан Крецуљ