SVEČANI PRIJEM PRVAKA


 Nova školska godine je počela. Nakon letnjeg raspusta i naša škola je ponovo ispunjena dečjom radošću, iznova je na okupu staro društvo, ali sada u višem razredu. Za većinu, sem za prvačiće kojima je ovo prvi dan u novoj školi i dan koji će ostati upamćen celog života.

Učenici petih razreda, do jučerašnji „četvrtaci“, sa svojom učiteljicom Jelicom Petković i učiteljem Božidarom Anđelkovim, kao što to tradicija nalaže, pripremili su svečanost i time dočekali svoje nove drugare, pokazujući im kako je naša škola lepa. Bila je to lutkarska predstava “Vodeničar i mačak” koju su u fiskulturnoj sali oduševljeno odgledali.

U ime svih učenika i nastavnika, nove „Zmajevce“ je pozdravila i poželela im dobrodošlicu direktorka naše škole Vesna Jotić. Nakon veselog prijema, u učionicama su ih dočekali kompleti udžbenika, dar Ministarstva prosvete, kao i osnovnog djačkog pribora koji je obezbedila škola.

D.K.


Најновије вести

Copyright © 2008. Основна школа „Јован Јовановић Змај" Ковин
Веб дизајн/Веб админ: Саша Петровић

Уредник: Дејан Крецуљ