DEČJA NEDELJA U NAŠOJ ŠKOLI


 Od štafetnih igara, odbojke i fudbala, do posete Oktobarskom likovnom salonu, gradskoj bibioteci i zavičajnom muzeju i prijemu kod predsednice opštine, od kvizova i školskog bioskopa, maskembala, izložbe fotografija, velike žurke do zaboravljene tradicionalne užine i pravljenja torte ... samo su deo brojnog, izvanredno osmišljenog i besprekorno ostvarenog programa ovogodišnje Dečje nedelje u našoj školi. Bio je to praznik koji se nije događao samo u školi već i na gradskim ulicama, u sportskoj hali, u druženju sa đacima drugih škola. Zaista, toliko mnogo divnih aktivnosti za samo jednu sedmicu, da bi se njima mogao ispuniti čitav mesec.

D.K.


Најновије вести

Copyright © 2008. Основна школа „Јован Јовановић Змај" Ковин
Веб дизајн/Веб админ: Саша Петровић

Уредник: Дејан Крецуљ