HITAN APEL ZA POMOĆ !

pomoziteOrganizacija Crvenog krsta Kovina uputila je hitan apel, poziv građanima, da se uključe u humanitarnu akciju prikupljanja pomoći za poplavama ugroženo stanovništvo. Dežurstva u prostorijama Crvenog krsta organizovana su od 8:00 do 00:00 svakog dana do daljnjeg, a u slučaju pogoršanja situacije odrediće se i celodnevna dežurstva. Molimo sugrađane koji su u mogućnosti da pomognu: hitno su posebno potrebni sredstva za ličnu higijenu, sapuni, šamponi ... posteljina, ćebad, peškiri, čarape, pelene i hrana za bebe i polovna obuća i garderoba.

Osim u Crvenom krstu (kontakt telefon 013/742-225), od ponedeljka će se i u našoj školi organizovati prikupljanje pomoći pa molimo sve roditelje i učenike da kada dođu u svoju školu ponesu i nešto od sredstava neophodnih ugroženom stanovništvu koja će se odmah proslediti gde je najpotrebnija.